Książki dla kobiet,  Seks w wielkich miastach

Erotyczno – intymne sprawy

Dzisiaj tematyka książek zostaje poddana ogromnej ewolucji. Dzisiaj mamy do czynienia z takimi książkami z którymi jawnie czasem człowiek bałby się pokazać, a co dopiero ich czytać. Obecnie mamy jednak takie czasy, że bez najmniejszego problemu wychodzimy ze sztywnych ram, ukazując pewne sprawy, których w żadnym wypadku wcale się nie wstydzimy. Jeżeli ktoś ma ochotę mówić o seksie, to będzie to robił i nie będzie przy tym zbytnio owijał w bawełnę, bo komuś się to nie podoba. Jeżeli tak jest, to niech znajdzie sobie innego słuchacza lub książkę do czytania. O erotyce i sprawach intymnych w książce pt.”Seks w wielkich miastach” opowiada Aleksandra Gumowska.

Seks bez tabu

Autorka postanowiła, że uda się w podróż, tak jak bohaterowie książki pt.”W 80 dni dookoła świata”. Chyba wiele osób doskonale pamięta tą lekturę, kiedy to Phileas Fogg wyruszył w podróż, aby zdążyć we wspaniałym wyścigu. Jules Verne wysłał swojego bohatera po największych miastach znajdujących się na całym globie. Aleksandra Gumowska nie brała udziału w żadnym wyścigu. Idąc tropem Fogga postanowiła sprawdzić jak w wielkich miastach ludzie odnoszą się do seksu. Wydawać by się mogło nam, że jest to całkiem naturalna i zrozumiała dla wszystkich sprawa. Może i tak, ale nie zapominajmy o tym, że dzisiaj nic nie jest łatwe. Pomimo tego, że mamy dostęp do najróżniejszych wynalazków technologicznych, nawiązywanie kontaktów intymnych w różnych miejscach, w różnych państwach, wygląda całkiem inaczej. Jak? Tego właśnie próbuje dowiedzieć się autorka.

Życie intymne

San Francisco, Bombaj, Kalkuta, Tokio, Paryż i wiele innych – mamy tu same wielkie miasta, które na pozór dają człowiekowi intymność. Czy to jednak oznacza, że człowiekowi jest łatwiej nie? Jak życie intymne wygląda w tak wielkich i tętniących życiem metropoliach? Czy internet pomaga w nawiązywaniu kontaktów? Poligamia czy monogamia – co jest lepsze? Dla jednych pewne sprawy w łóżku to normalność, a inne osoby uważają, ze takie zachowania to już jawna perwersja. Dlaczego tak bardzo się od siebie różnimy? Można powiedzieć, że człowiek to człowiek – każdy z nas powinien mieć do pewnych rzeczy takie samo podejście. Czy to jednak prawda? “Seks w wielkich miastach” to bardzo wnikliwe studium, któremu daleko od psychologicznych rozważań. To książka, która pokazuje wszystkim czytelnikom, jak wygląda życie intymne w wielkich miastach, jakie znaleźć można w różnych miejscach na naszym globie. Wobec tej pozycji nie można przejść obojętnie.

Ludzie zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com